Google Play Yorum Yap Para Kazan

Google Play Yorum Yap Para Kazan

Google play yorum yaparak nasıl para kazanılır? Google Play, cep telefonu şirketleri tarafından gelir elde etmek için kullanılacak olan en son yeniliklerden birisidir. Google Play’de uygulamalar, oyunlar ve diğer pek çok ürün yer almaktadır. Tabi sektör bu kadar geniş olmaya başladıkça rekabet oranı da artmaktadır. Bu yüzden yapımcılar ve şirket sahipleri ürünlerini Google Play’de üst sıralara çıkarmak için reklam tanıtım ya da yorum satın alma hizmetleri yapmaktadır.

Google Play Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yapmanız gerekli olan bedava dağıttığı bir Google Play hesabı oluşturmak ve profilinizi gerçek kullanıcı bilgileriniz ile doldurmalısınız. Çünkü Google Play gerçek kullanıcı yorumlarına önem vermektedir. Sahte ya da profili doldurulmamış hesapların yorumları silinmeler yaşanmaktadır. Bu yüzden dolayı Google Play Yorum Yapma görevi veren kullanıcılar için önemli bir etken olan profil doluluk oranına dikkat etmelisiniz. Görev yap para kazan aracılığıyla sizler de yorum yaparak para kazanabilirsiniz.

Google Play Yorumu Nasıl Yapılır?

Gorevtube.Com internet sitemizdeki Google Play Yorum Yapma görevlerini kabul ettikten sonra açıklama kısmında kullanıcın istemiş olduğu koşullarda yorumlar yapmalısınız. İlk olarak görevi veren kullanıcın Google play linkine tıklayarak ya da Uygulama adını Google Play üzerinden arayıp uygulama ya da oyuna girmelisiniz. Daha sonrasında görevin açıklama kısmında anahtar kelime belirtmiş ya da belirli bir yorum kelime sınırı yazıldıysa buna uygun yorumunuzu yapmalısınız. Tabi yorum yapmak için önce uygulamayı ya da oyunu indirmelisiniz.

https://gorevtube.com/blog/google-play-yorum-yaparak-nasil-para-kazanilir

Yorum Yap
0 Yorum yapan