İzmir Web Tasarım (Kurumsal, E-Ticaret, Seo, Hosting,)

İzmir Web Tasarım (Kurumsal, E-Ticaret, Seo, Hosting,)

İzmir de vermiş olduğumuz Web tasarım hizmeti, alanında deneyimli uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Mobil uyumlu tasarım ve yazılım teknikleri kullanılarak geliştirilir. Hizmetimiz tamamen İzmir‘deki kurumsal firmalara yönelik olup, Seo Arama motoru optimizasyonu çalışmalarına uygundur. Tarafımızdan hazırlanan İnternet siteleri yönetilebilir admin paneline sahiptir. Web sitesi projelerimiz tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır. İzmir’de profesyonel web sitesi tasarımı için aşağıdaki kriterlere önem veriyoruz.

Kusursuz Web Sitesi Tasarımı için Kriterlerimiz

Web sitesi tasarımı ve yazılım aşamasında göz önünde bulundurulması gereken özelliklerden bazıları şu şekildedir;

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web sitesi tasarımı ve web yazılımı Android ve ios işletim sistemlerine uygun hazırlanır. Diğer bir deyişle hazırlanan web tasarım ve web yazılım çalışmalarımız masaüstü, notebook, netbook bilgisayarlar ve televizyonların yanı sıra akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlar ile uyumlu çalışmasıdır.

Tarayıcı Dostu Web Tasarım

Google crome, Yandex browser, Fİrefox mozilla, Microsoft İnternet explorer gibi web tarayıcılarında aynı görüntüye sahip görünürlük ve işlevsellik teknolojisine sahiptir.

Güncel Web Tasarım

Html5, Css3 ve Javascript gibi güncel görüntüleme ve etiketleme dilleri kullanıyoruz. Kodlama aşamasında ise php, cms ve asp.net web yazılım teknikleri ile alt yapısını hazırlıyoruz.

W3C Standartlarına Uygun Yazılım ve Tasarım

Dünyaca geçerli kodlama ve tasarlama teknikleri dikkate alınarak yapılan web sitesi tasarım çalışmalarımız, gerek İnternet sitenizin hızını gerek arama motoru uyumluluğunu arttırmaktadır.

Seo Uyumlu Web Tasarım

İzmir ilinde yürüttüğümüz Web tasarım projelerimiz, mobil uyumlu, tüm web browser ve arama motorları ile dost bir altyapıya sahiptir.

Web sitelerinize özgün ve kullanışlı uygulamalar geliştirmenin yanı sıra İnternet sitesi web yazılımlarını yeniliyoruz. Sabit sayfalarınız, yerini artık dinamik yönetilebilen sayfalara bırakır. Kullanıcı dostu çözümler sunar.

Sabit Web Sitenize Sinamik Yazılım

Sabil sayfalara sahip web sitelerini, yönetmeniz için dinamik web yazılım altyapısı ile güçlendiriyoruz. Dinamik yazılım kodlaması yapılan web sitenizi yönetici panelinden yönetebilirsiniz. Yeni sayfalar oluşturabilir, sayfalarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Web Sitesi Mobil Uyumluluk

Web sitenizin yazılımını yeniliyoruz. Eski İnternet sitelerinizi, yeni teknoloji responsive web desing teknikleri mobil uyumlu hale getiriyoruz. Güncel etiket dilleri kullanılarak hazırlanan mobil web siteleri bütün ekranlar ile uyumlu çalışmaktadır.

Sürükle Bırak Sayfa Yönetimi

Web sitenizi yönetici panelinden, farenin sürükle bırak tekniğini kullanarak yeni resimler yükleyebilir, galeriler oluşturabilir, videolar yükleyebilirsiniz. Web sayfalarınıza kolaylıkla hükmetmek için ideal bir panel hazırlıyoruz.

Web Sayfası Meta Etiket Yönetimi

Web sitenizde yeni oluşturduğunuz sayfaya, başlık, anahtar kelime, sayfa açıklaması ekleyebilirsiniz. Arama motorlarının web sayfanız hakkında bilgi alması için gerekli bir metottur. Web siteniz hakkında, arama motorlarına bilgi sinyallerini ileten en etkili çözümlerden biridir.

Sosyal Medya Yönetimi

Web sitenizin içeriğini google plus, facebook, twitter ve benzeri sosyal medya platformlarında paylaşmanıza olanak sağlayan butonlar ekleyebilirsiniz. Web sitenizin sosyal medya sitelerinde paylaşılması google, yandex, yahoo, bing gibi arama motorlarının dikkatini çekecektir.

E ticaret sitesi projelerimiz ile sizlerde mağazanızı, İnternet’te taşıyın ticaretin keyfine varın. Sizde bir sanal mağaza sahibi olun. Akıllı e-ticaret web sitenizi dilediğinizce yönetebilirsiniz. İnternet ’in nimetlerinden sizlerde faydalanın.

E-Ticaret Web Sitesi

Mobil Uyumlu E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Elektronik ticaret (electronic commerce) kısaltılmış hali ile e-ticaret olarak bilinmektedir. Elektronik ortamdan, mal veya hizmet pazarlamak için kabul görülen bir yöntemdir. Her geçen gün kullanımı yaygınlaşmaktadır. Gelişen mobil ve web teknolojileri ile birlikte akıllı telefon ve tablet türü mobil cihazlardan alışveriş yapma oranı büyük artışlar göstermektedir. Sizlerde ürün yada hizmetlerinizi bilgisayarlara bağlı kalmaksızın müşterilerinize sergileme isterseniz, ekibimiz tarafından hazırlanan mobil uyumlu responsive teknolojisine sahip e-ticaret web sitesi hizmetlerimizden edinebilirsiniz.

Seo Uyumlu E-Ticaret Web Sitesi

İzmir Web Tasarım Ajansı olarak , tarafımızca hazırlanan e-ticaret web siteleri google, yandex, yahoo, bing gibi arama motorları tarafından desteklenen kodlama yapısına sahiptir.

E-ticaret Sitesinde B2C ve B2B Çözümleri

Elektronik ticaretin kabul edilmiş iki modeli vardır. İşletmeler arası, üretici, bayi (B2B) ilişkisi. Üreticiden tüketiciye, İşletme tüketici ilişkisi ise (B2C) modelidir. E-ticaret siteleri içerisinde ödeme metodu olarak kredi kartı, eft, kapıda ödeme gibi seçenekleri barındırır. Ürün ve hizmeti satın almak yada satışa sunmak için e-ticaret siteleri tercih edilir. En çok tercih edilen e-ticaret (elektronik ticaret) türü B2C dir.

E-ticaret Sitesi Ürün Kategorisi Yönetimi

E-ticaret sitenizin yönetici panelinden ürünlerinize uygun kategoriler oluşturabilir, kategorileri tüketici yada toptancı görebileceği şekilde tasarlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Ürün Yönetimi

E-ticaret web sitenizin yönetici panelinden ürünlerinizin yönetimini yapabilir, kampanyalar düzenleyebilir, yeni ürünler ekleyebilir, indirimli ürünler oluşturabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Ödeme Metotları

Müşterinizin, eticaret sitenizde alışveriş sürecinde ödemeyi nasıl yapacağını belirleyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme, EFT ile ödeme, kapıda ödeme gibi metotları kullanabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Stok Yönetimi

Ürünleriniz stok miktarlarını tutabileceğiniz akıllı e-ticaret paketleri ile anlık olarak stoklarınızda kalan, tükenen, yeni eklenen ürünleriniz hakkında işlem yapabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Kargo Yönetimi

E-ticaret sitenize ait yönetici panelinden satışı tamamlanmış ürünleriniz hakkında kargo yönetim analizi yaparak ürününüzün kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Müşteri Yönetimi

E-ticaret web sitenizden müşterilerinize ilişkin, adres, telefon, e-posta gibi bilgilere erişebilir, gerek duyulduğunda iletişime geçebilmeniz kişisel bilgilere erişebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Fatura Oluşturma

E-ticaret web sitenizden müşterilerinize elektronik ortamdan fatura kesebilirsiniz. Online faturalarını müşterilerinize mail yoluyla yada sistemden otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Reseller, Hosting hizmetlerimiz ile hız, güvenin ve kalitenin tadını çıkartınız. Limitleri yok edin. Hosting hizmetimiz sadece kurumsal firmalara verilmekte olup, İnternet sitelerinizi güvenli olarak barındırıyoruz. Hızlı ve kesin çözüm.

Kurumsal Web Hosting

Web sitenize ve firmanıza özel kurumsal hosting paketlerimizle hızın tadına varın. İnternet siteniz hızlı ve güvenli şekilde tarafımızda kendi bünyemizde barındırılmaktadır. Sadece kurumsal firmalara ve birlikte çalıştığımız firmalara barındırma hizmeti sunuyoruz.

Güvenli Hosting

Web sitelerinizi güvenilir biçim sürekli aktif sunucularımız da barındırıyoruz. Web sitenizin ve maillerinizin güvenliğini için sürekli teknik ekibimiz günün her saati hizmetinizdedir.

Hızlı Hosting

Son teknoloji ürünü sunucularda barındırılan web siteleriniz hiç olmadı kadar hızlı ve uyumlu çalışıyor. Sadece kurumsal planlara özel hosting hizmetimiz, web siteniz için ideal bir seçim.

Site ve Mail Yedekleme

Web sitesi ve mailleriniz talebiniz üzre belli aralıklar ile yedeği alınarak korunur. Aksi bir durumla karşılaşıldığı taktirde sizlere iletilir.

Web Sitesi Yedekleme

Günlük, haftalık, aylık yedekleme planlarımız ile web siteleriniz sürekli yedeği mevcuttur. İnternet sitenizde olağan dışı bir gelişme durumunda web sitesi yedeğiniz kullanıma her zaman hazır durumda bekliyor olacak.

Web Mail Yedekleme

Talebiniz üzere istenilen web mail adreslerinizin gelen ve giden postaları arşive alınarak yedeklenir. Oluşabilen aksi durumlarda dilediğiniz zaman tekrardan maillerine ulaşabilirsiniz.

Facebook, twitter, linkedin, google plus gibi sosyal medya kanallarında, sizlerin firma ve web site tanıtımını yapıyoruz. Sosyal medya yeni pazarlama alanları sağlar. Sosyal medya pazarlama hızlı ve etkili çözüm!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Marka Tanıtım

Sadece İzmir odaklı kalmayacaksınız. Dev sosyal medya kanallarında markanızı binlerce, milyonlarca kişiye tanıtıyoruz. Milyonlarca kişinin tercih ettiği sosyal medya ağları potansiyel bir tanıtım merkezi haline gelmiştir. Sizlerde markanızı sosyal medyada milyonlarca kişiyle buluşturun.

Sosyal Medya Ürün Tanıtım

İmalatını yaptığınız, yada satışını yaptığınız ürünlerinizi sosyal medya kanallarında İzmir dışındaki müşterileriniz ile de buluşturun, sizlerde yeni müşteriler edinin, satışlarınızı arttırın.

Sosyal Medya Hizmet Tanıtım

Sizlerde sunmuş olduğunuz hizmeti sosyal medya kanalları aracılığı ile duyurun. Hizmetinize olan talep artsın. Yeni müşteriler edinin, Firmanızı markanızı tanıtın, Daha fazla kişiye, firmaya hizmet sunun.

Sosyal Medya Web Sitesi Tanıtım

Hizmet sunduğunuz yada ürün pazarladığınız kurumsal web sitenizi sosyal ağlarda tanıtın hem marka değerinizi arttırın hemde yeni müşteri edinme stratejinizi geliştirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan