Hürriyet Bumerang Nedir?

Hürriyet Bumerang Nedir?

Bugün sizlere çok merak edilen hürriyet bumerang nedir? hürriyet bumerang ne işe yarar? gibi sorulara cevap vereceğiz.

 

Önceklikle, Bumerang Network 2007 yılında Hürriyet tarafından kurulmuş blog ve web sitelerinize fayda sağlayan bir projedir. Eğer bumerang ağına web sitenizle üye olursanız bu sistem sayesinde sitenizin trafiğini artırırsınız. Öncelikle bu sistem yanlış anlaşılmasın çeşitli hit sitelerindeki gibi jeton veya puan sistemi ile yapılan bir trafik ağı değildir. Bumerangta 3 çeşit üyelik tipi vardır;

 

1-Bronz

Web siteniz hürlist dizin ağında listelenir. Ancak günlük 500k hiti olduğu söylenen YazarKafe’ye içerik gönderemezsiniz. Ve son olarak sitenizde bomads reklamları gözükmez.

2-Altın

Web sitenizi bu üyelik sisteminde de hürlist dizinine kayıt ettirebilirsiniz. Bu sistemde Bronz sisteme ek olarak Bomads reklamları gözükür.

3-Platin

Yine diğer üyelik tiplerinde de olduğu gibi sitenizi hürlist dizinine kayıt ettireblilirsiniz. Sitenizde bomads reklamları gözükür. Ve son olarak size iyi bir hit kaynağı olacak olan YazarKafe’ye içerik gönderebilirsiniz.

PEKİ ÜYELİK TİPİMİ NASIL YÜKSELTEBİLİRİM?

Siteniz yeniyse veya fazla içerik girmediyseniz büyük ihtimal Bronz üyelik tipiyle başlarsınız. Fakat sık sık içerik girmeye başlayıp hatta şöyle diyelim sık sık kaliteli içerik girmeye başladığınızda ve sitenize bumerang şablonu eklediğinizde Bumerang ekibine tekrar başvuru göndererek üyelik tipinizi yükseltebilme imkanınız vardır.

Peki siz değerli okuyucular bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap
0 Yorum yapan