iPhone Video İndirme – iOS Video Nasıl İndirilir?

iPhone Video İndirme – iOS Video Nasıl İndirilir?

iPhone telefonlarınıza beğendiğiniz Youtube videolarını nasıl indiririz bundan bahsedeceğiz. Hepimiz sosyal medya kullanırız. Kullandığımız bu mecralarda bazen içerik üretip ya da hazır içerikleri paylaşmak isteriz. Gün içerisinde çoğu zaman Youtube’da videolara kaptırırız kendimizi bu kapıldığımız videoları az önce belirttiğimiz gibi sosyal medya hesabınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Bilindiği gibi iPhone dosya paylaşımı, indirmesi vs gibi konularda fevkalade zorluğu olan bir markadır. Bizler araştırmalarımız sayesinde sizlere hiçbir programa ihtiyacınız olmadan istediğiniz videoyu telefonunuza indirebilir istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.

Youtube’daki bir videoyu iPhone’a nasıl indiririz?

  • Youtube’daki izlediğiniz videonun linkini kopyalayın.
  • biz, Youtube video indirme sayfamıza giriş yapın ve linki yapıştırın.
  • mp3, aac, ogg, m4a, wma, flac, wav, mp4, m4v, mov, avi, flv, mpg, wmv adlı formatların istediğini seçin (tavsiye edilen mp4 video formatı)
  • Dönüştürmeye başlayın tuşuna bastıktan sonra videonun dönüştürülmesini bekleyin.
  • Video dönüştürüldükten sonra İndir butonu karşınıza çıkacaktır. O butona basıp videoyu indirin. Videonun iniş süresini veya indirme durumunu bildirim panelinden inceleyebilirsiniz.

Videonuzu indirdikten sonra istediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz. İşte yukarıda sizlerle paylaştığımız bu yöntem işinize çok yarayacağı kanaatindeyiz. Bu bahsettiğimiz yöntemleri farklı platformlarda da kullanmak mümkün. Misal olarak, Android veya Masaüstü programları vasıtasıyla aynı yöntemlerle farklı işletim sistemlerinde kullanmak mümkün.

Yorum Yap
0 Yorum yapan