Sosyal İmleme Siteleri Ne İşe Yarar? Reddit Nedir?

Sosyal İmleme Siteleri Ne İşe Yarar? Reddit Nedir?

Mutlaka seo ile ilgili veya hızlı index alma ile ilgili araştırma yapmışsınızdır. İşte sosyal imleme siteleri sizin hızlı index almanızı sağlayan en büyük etkenlerdendir. Çoğu seo firması bunu kullanıcılarını da önermektedir. Çünkü bu sosyal imleme siteleri sayesinde yükselebilme şansınız da vardır.

 

Tabiki Türkçe sosyal imleme siteleri yabancı içerikli sosyal imleme sitelerinden çok daha etkili olmaktadır. Çünkü Türkçe sosyal imleme sitelerine çoğunlukla Türkler giriyor ve yazılarınızı veya verdiğiniz linkleri anlayabiliyorlar. Yabancı bir imleme sitesine Türkçe yazdığınız yazıyı gönderirseniz zaten kimse tıklamaz. Ama tabi bu yabancı imleme sitelerin bir etkisi yok demek değildir.

 

Önerdiğim sitelere gelecek olursak en başta yabancı bir site olan Reddit geliyor. Reddit’i bilmeyeniniz yoktur herhalde. Reddit’e kayıt olduktan sonra dilini Türkçe yapıp yeni bir bağlantı gönder veya yeni bir yazı gönder butonuna tıklayıp bağlantınızı veya yazınızı ekleyin yazınızın normalden çok daha hızlı index aldığını fark edeceksiniz.

Bir diğer önerdiğim imleme sitesi ise Türkçe olan Oyyla’dır. Kullanıcı sayısı iyi olduğu için reddit kadar etkili olabilen bir imleme sitesidir. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra yeni yazı gönder butonuna tıklayıp sitenizdeki yazıyı yapıştırıp gönderin.Hızlı index aldığınızı fark edeceksiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan