Ücretsiz Virüs Temizleme Programı

Ücretsiz Virüs Temizleme Programı

Bilgisayarımıza veya telefonumuza isteğimiz dışında bulaşmış, cihazımızın performansını düşüren, gizli bilgilerimizi fotoğraflarımızı internete sızdıran kötü amaçlı yazlımlar olan viruslerden korunmak düşündüğünüz kadar pahalı birşey değil. Hem çok iyi koruma sağlayan hem de bedava olan antivirus programları mevcut.

Peki bu programların kazancı ne diye düşünüyorsunuzdur. Bu ücretsiz programlar kurulum sırasında size başka bir programın kurulmasını öneriyor. Yani reklamdan kazanç sağlıyor. Eğer antivirusun kurulumu esnasında hızlı hızlı next demezseniz ve reklam olan kurulumların işaretini kaldırırsanız reklamın da önüne geçmiş olursunuz. Bu yüzden kurulum sırasında dikkatle ilerleyin.

İşte Ücretsiz olarak edinebileceğiniz O Virus Temizleme Programları:

1. Panda Free Anti-Virus 2018

Panda işlemcinizi yormadan, kendi bulut sistemi üzerinden işlemleri halleder. Bu yüzden bilgisayarınızda performans kaybı yaşamazsınız. Anlık koruması ve kolay kullanmı ile ilk tercihlerden.

2. Ad-Aware Free Anti-Virus+

Kullanıcıyı premiumlu seçeneklere yönlendirmek için olta saldırısı koruması, ebeveyn denetimleri ve dijital dosya temizleyicisi gibi araçları free versiyonunda barındırmıyor. Fakat dosyalarda tarama, zaralı yazılım kontrolü ve internette güvenli gezinme gibi özellikleri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

3. Avast Free Anti-Virus 2018

 

Pek çok kişinin tercih ettiği Avast ücretsiz versiyonunu da çıkardı. Avast oldukça hızlı ve bilgisayarı yormayan hafif bir yazılım. Üstelik bu sürümünde wifi korumasını sağlayan aracıda barındırıyor.

4. BitDefender Antivirus Free Edition

Bilgisayarınızın başlangıç ayarlarında arama yapabilen bu ücretsiz yazılım güçlü ve bir okadar da sessiz olduğu için sizi meşgul etmiyor.

5. AVG Anti-Virus Free 2018

Kullanımı çok kolay fakat biraz gürültülü bir program diyebiliriz. Ücretsiz sürümü sizi çoğu tehlikeden uzak tutmak için yeterli. Özellikle internet gezinmelerinde ve indirilen dosyaları taramada oldukça vermli bir program.

Yorum Yap
0 Yorum yapan