Web Sitesine Ücretsiz Logo Hazırlamak

Web Sitesine Ücretsiz Logo Hazırlamak

Her web sitesinde olmazsa olmazdır logo. Web sitesinin adeta kimlik resmi gibidir. Bunun için çeşitli forum sitelerinde veya freelancer sitelerinde para karşılığı logo hazırlayanlar da var.

600 TL’ye logo hazırlayan da gördüm. Eğer işiniz de büyürseniz profesyonel kişilere logo yaptırmanız gayet doğal. Fakat henüz yeniyseniz ve acaba sitem tutar mı? Diye söylenerek panik yaşıyorsanız sizlere ücretsiz logo hazırlamak servislerini öneririm.

LOGO GARDEN

Kolay arayüzüyle ücretsiz logolar yapmamızı sağlayan bir web sitesidir. İster yazının ister logonun rengini kolayca istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Logonun tasarımını sitenize uygun bir biçimde hazırladıktan sonra kayıt ederek logoyu indirebilirsiniz.

LOGASTER

Site adınızı yazdıktan sonra kategori seçiyorsunuz. Sonra karşınıza uygun olan tüm logo çeşitleri gelir. Web sitenize yakıştığını düşündüğünüz logoyu seçip düzenleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra ücretsiz bir biçimde logoyu indirebilirsiniz. Ancak logonun kalitesini beğenmediyseniz premium üyelik alarak yüksek kalite de indirebilirsiniz.

ONLİNE LOGO MAKER

Diğer sitelere nazaran daha profesyonel bir ortam sağlayan benim de en çok beğendiğim logo hazırlama sitesidir. Sitenin içinde bulunan hazır sembollerden ayrı olarak kendiniz de görsel yükleyebilirsiniz. Tabi eğer para verip premium şekilde faydalanırsanız logo dahan kaliteli ve transparan arka planlı olarak da indirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan